1.    
  2.     Як клеїти плівку карбон?

Як клеїти плівку карбон?

Карбонові елементи на автомобілі виглядають дуже ефектно, але і коштують недешево. Якщо ж коштів на таке оформлення немає, допоможе плівка, що імітує зовнішній вигляд справжнього карбону.



Завдяки достатній товщині, здалеку зрозуміти, углепластиковая це деталь або покрита плівкою, вкрай складно. Але слід врахувати, що в роботі з нею є ряд особливостей. Зокрема, без праці вона наклеєна тільки на рівну поверхню. Тому в процесі поклейки важливо дотримуватися певних правил.



По-перше, поверхня автомобіля потрібно очистити, використовуючи спеціально призначені для цього кошти або ізопропіловий спирт. При обклеюванні криволінійного ділянки його ще необхідно обробити спеціальною рідиною – праймером. Завдяки цьому плівка набагато краще прилипне до поверхні.



По-друге, щоб плівка краще розтягнулася і лягла, при наклеюванні складної карбонової аплікації потрібно попередньо прогріти великі її ділянки. В іншому випадку через концентрацію в плівці великих напруг вона може згодом відклеїтися.



По-третє, місця нахлестов, стиків і вільні краї обробляються герметиком. Після закінчення роботи всі критичні області прогріваються спеціальним феном. Це активізує клей і зніме залишкову напругу. Чим вище буде температура нагріву, тим краще карбонова плівка закріпиться і довше прослужить на радість господареві автомобіля.

Написати коментар