1.    
  2.     Які існують плюси і мінуси автомобілів на газі?

Які існують плюси і мінуси автомобілів на газі?

04.12.2017

Після кожного скільки-небудь істотного підвищення вартості бензину, народжуються суперечки прихильників і противників переходу на використання газового палива.Серед позитивних сторін переходу на дану процедуру можна виділити наступні:1. Газ має більш високим октановим числом, внаслідок чого зменшується викид вихлопних газів.

2. Газ не містить добавок і домішок, які надають руйнівну дію на лямбда-зонд і каталізатор.

3. Газ не містить продукти згоряння (нагар) всередині камери згоряння, на клапанах і свічках.

4. Завдяки зменшенню детонації відбувається зниження навантаження на силовий агрегат.

5. Вартість газу набагато менше ніж вартість бензину.До недоліків газового палива можна віднести наступні моменти:1. Висока ціна газобалонної установки і її монтажу (монтаж найкраще здійснювати в автосервісі).

2. Більший витрата палива, в порівнянні з використанням бензину.

3. Зниження потужності під час їзди на великій швидкості.Крім усього перерахованого, серед автовласників побутують деякі помилки, що заважають правильно вибрати паливо для машини. Давайте розвіємо найпоширеніші помилки щодо «газового автомобіля».1. Запах газу в салоні. Звичайно, це можливо, якщо погано стежити за системою, хоча навіть ця можливість практично виключена на сучасному обладнанні. Запах може з’являтися під час заправки, хоча газ безпечний, запах йому надається спеціальним одоратором. Якщо ви відчули запах газу в незалежності від заправки, краще звернутися в автосервіс, для усунення витоку.2. Автомобіль на газі пожежобезпечний. Для цього омани немає жодної підстави. Виходячи з багаторічного досвіду експлуатації можна стверджувати, що в нашій країні склалася зворотна ситуація.3. Газ згоряє не повністю. Ця думка є помилковим. Зріджений газ має співвідношення водню і вуглецю, яким забезпечується повне згоряння газу.4. У карбюраторі відбувається утворення тріщин від ударів поплавка об дно камери. Це твердження відноситися тільки до «Волги». Хоча вирішити цю проблему можна досить легко звернувшись в будь-який автосервіс.5. Клапани газового редуктора не є герметичними і труять під час стоянки. Це не так, при відключенні двигуна, відбувається спрацьовування електромагнітних клапанів, які перешкоджають надходженню в редуктор газу.6. Відбувається зменшення термін роботи циліндропоршневої групи через високу температуру згоряння газу. На самому все навпаки, відбувається збільшення ресурсів цієї групи.

Написати коментар