1.    
  2.     Який мотор краще: бензиновий або дизельний?

Який мотор краще: бензиновий або дизельний?

07.01.2018

Всі авто в залежності від мотора діляться на 2 групи: бензинові та дизельні. Кажий з цих 2 видів имее масу любителів.І хтось не скаже який з цих моторів кращий.Дизельний мотор працює на солярці, якою заправляють військову техніку, потяги, сільськогосподарську та різні інші машини.Відомо, що в Росії і в інших країнах багато автомобілістів заправляються нема на заправках, а купують солярку через знайомих. Пам’ятайте, більш якісне дизельне пальне можливо придбати у машиністів.У таких сферах введення воно повинно відповідати особливим потребам, наприклад, бути надійним при невисоких температурах. Ніяк не рекомендується купувати солярку у трактористів, а ще у незнайомих вам людей: у зимовий період ваш авто зможе стихнути в самий-самий невідповідний для вас момент.

Тому давайте зважимо всі за і проти і вирішимо який мотор лучьше.

Головна відмінність бензинового мотора від дизельного полягає в наступному: в бензиновому двигуні пальне запалюється від іскри, що виробляється свічкою запалювання, ну а в дизельному – від свічки розжарювання.Мало хто знає, що власне дизельний двигун у багато разів складніше у виробництві, а тому при дорожче – його вартість приблизно на 25-30% дорожче, ніж у бензинового. Це обумовлено складною технологією виробництва.

В експлуатації чимала частина дизельних двигунів економічніша, ніж бензинові, дизельні двигуні на 100 км витрачають на 2.5 літра менше ніж бензинові. З іншого боку, дизельні поступаються бензиновим моторам в швидкості: машина на паливі швидша (безпосередньо тому з числа спортивних карів майже немає машин з дизельними двигунами).У морозну погоду дизельний двигун зможе не завестися: не секрет, що при низьких температурах солярка густіє, і машина глухне. Хоча дане відноситься, в першу чергу, до стареньким автомобілів. В сучасних машинках все особливості холодного клімату враховані, і дизельні за аналогією надійності ніяк не відстають від бензинових двигунів.

Написати коментар